Для голосування необхідно авторизуватись

ЯК ДОБРЕ БАЧИТИ СВІТ!

. .                         ЯК  ДОБРЕ  БАЧИТИ  СВІТ!
. .Надворі була чудова сонячна літня пора. Літо – Літечко краснеє квітувало – дивувало чарівними ліліями – білими, рожевими, малиновими, червоними, жовтими. А який чудодійний аромат у цих вишуканих квітів! Особливо приємний запах відчувається у тихе надвечір”я. І ромашки… Мої улюблені тендітні білі ромашки. Це справжня досконалість і довершеність ГОСПОДНЯ! Так і хочеться їх притулити – пригорнути до обличчя, голубити ніжно, як миле маленьке дитя… Краса неймовірна!
. .Та краси цієї природної ВАРЯ, на жаль, не бачила. Вона була незрячою. Єдине, що вона могла розрізнити – світлі і темні силуети. Згадалося мені про цю молоду жінку тоді, коли до мене завітали мої кровиночки – внуки під час літніх канікул.
. .- Бабуся, у тебе такі файні окуляри, – защебетала усміхнена СОФІЙКА. – А чому ти так не носиш? – підняла окуляри мені на голову і засміялася.
. .- У мене окуляри не для краси, а щоб добре бачити, – відповіла я.
. .- Ти що, не бачиш, бабуся одягає окуляри, коли читає і пише, – заговорив найстарший В”ЯЧЕСЛАВКО.
. .- А я знаю, чого бабуся носить темні окуляри. Бо вона довго дивиться комп”ютер, – це вже малий САШКО висловив свою думку.
. .- Та ні, сонечка мої і квіточка вродлива! Колись не було комп”ютерів, планшетів, мобільних телефонів. Просто я працювала на такій роботі, де треба було багато читати і писати. Та й не немолода я вже, діти мої, – спілкувалася я із внуками.
. .- Ні, бабуся, ти не стара, то бабуся АЛЛА стара, а ти молода і файна! – одночасно вигукнули і пригорнулися до мене веселі діти.
. .- Я зрозумів, треба менше дивитися ноотбук, то й очі не будуть боліти, – це вже САШКО зробив висновок.
. .І знову я вкотре переконую своїх ріднесеньких кровинок, що треба берегти свій зір, аби бачити весь світ прекрасний довкола, насолоджуватися мальовничими краєвидами, милуватися барвистим дивограєм ніжних квітів, читати захоплюючі книги, переглядати цікаві художні кінофільми.
. .Поки я спілкувалася з дітьми, вони раптом побігли на заквітчане подвір”я, життєрадісно задивляючись на чарівні квіти. Внуки голосно говорили про назви квіток, показували ніжні кольори, вдихали приємний аромат… І довго стояли біля витончених лілій, які вбирали сяйво і тепло яскравого сонячного проміння, приймаючи даровану БОГОМ красу.
. .- ТАК ДОБРЕ БАЧИТИ СВІТ! – вигукували щасливі діти. – ТАК СКРІЗЬ ГАРНО – ГАРНО!
. .                               ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                               “Мої рідні Кельменці”, 4 червня 2021 року.
2

Автор публікації

Офлайн 23 години

Тамара Романюк

912
Коментарі: 28Публікації: 417Реєстрація: 06-02-2020

Золоте перо

Достижение получено 17.06.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій