Для голосування необхідно авторизуватись

.

Вона ще зовсім зовсім молода.
А їй всього лиш 31 буде.
Та доля мабуть зовсім не легка.
Кидала її так та по усюду.
Життя послало докори свої.
На помилках її завжди навчало.
Хотіло наказати так її.
І в неї донечку за малим не забрало.
Але не правда я не віддала.
Я лиш молитися за неї стала.
До Господа у молитвах своїх.
Здоровьячка для неї я благала.
Господь почув мабуть мої ті молитви.
Для доні Він здоровьячка послав.
Минають дні, за ними й ночі.
І доня вже красуня підросла.
Люблю її бо це моя відрада.
А Богу вдячна що її послав.
І вдячна я за все що маю.
За все життя прекрасне моє.
Цінуй його яким воно не буде.
Тяжким та не завжди легке.
Цінуй життя бо це випробування.
Нам Богом послане з небес.
Цінуй усе, що маєш цінувати.
Ідякуй за прожитий кожен день.

1

Автор публікації

Офлайн 6 років

Alesya Balog

3
Коментарі: 0Публікації: 2Реєстрація: 04-08-2020

Думок на тему “.”