Я без тебе не стану кращим,
І вічність з тобою безмірно в цім світі мала,
Холодком по душі суне хмарами безкінечність,
І сміється над часом, якого постійно нема.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯ без тебе не стану кращим,
І вічність з тобою безмірно в цім світі мала,
Холодком по душі суне хмарами безкінечність,
І сміється над часом, якого постійно нема.
Думок на тему “СТРАХ БЕЗКІНЕЧНОСТІ”
Геніально!!!!!!!!!!!!!!!!