Таблеток сто(!)дістала
(Були у куми з собою)
І усі їх…поковтала,
Запиваючи водою.
Вголос кум подумав:
-Ох,біда(!!!)яка у вас!..
Лікар порадив,кумо,
Це робити повсякчас?
-Ні.Стають непригодні
Медикаменти тії,
Бо кінчається сьогодні…
Термін їх дії(!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Таблеток сто(!)дістала
(Були у куми з собою)
І усі їх…поковтала,
Запиваючи водою.
Вголос кум подумав:
-Ох,біда(!!!)яка у вас!..
Лікар порадив,кумо,
Це робити повсякчас?
-Ні.Стають непригодні
Медикаменти тії,
Бо кінчається сьогодні…
Термін їх дії(!)…