Ворожий вітер гне дерева до землі,
Від жалю плачуть небеса, чорніють ночі,
Тремтять берізки боязкі в холодній млі,
Лиш мужній дуб стоїть — коритися не хоче.
Скажена буря не згаса та не згаса,
Шкребуть гілки у вікна, просяться до хати,
І гонять ворога блаженні небеса,
Бо в нашім краї він бажає царювати.
Та вранці сонячне проміння золоте
Злетить з небес та прожене ворожу силу,
Зазеленіє, заквітчає, розцвіте
Наш рідній край в благословенні небосхилу.
© Денис Нарбут

4 коментарі “Буревій”
Майстерне володіння словом, глибина роздумів про природу та людське життя, немов симфонія….Вражений
Образно. Так ніби про сучасні події через призму природи. Пейзаж описаний так, що читач відчуває напруження і захоплення.
Гарно!
Денис, як завжди круто! Небо за нас!!!