Для голосування необхідно авторизуватись

Розумниця!..

Мужу без багатослів’я

Лара досить вміло

Тлумачила прислів’я

Чітко й зрозуміло.

*       *       *

-Що це значить,кицю-

“Сила есть-ума не надо!”?

-Три роки в’язниці!!!

-Моя ж ти відрада!!!

 

А це що означає,кицю-

“Не будешь мил насильно!”?

-Аж сім років в’язниці!!!

-Це також…прицільно!!!

 

І ще поясни мені дуже хвацько-

“Дуракам закон не писан!”?

-Недоторканість депутатська!!!

-Ну,ти й розумниця,Лариса!..

2

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій