Мужу без багатослів’я
Лара досить вміло
Тлумачила прислів’я
Чітко й зрозуміло.
* * *
-Що це значить,кицю-
“Сила есть-ума не надо!”?
-Три роки в’язниці!!!
-Моя ж ти відрада!!!
А це що означає,кицю-
“Не будешь мил насильно!”?
-Аж сім років в’язниці!!!
-Це також…прицільно!!!
І ще поясни мені дуже хвацько-
“Дуракам закон не писан!”?
-Недоторканість депутатська!!!
-Ну,ти й розумниця,Лариса!..