Усе мине,залишиться лиш пам’ять-
Коротка мить сумної насолоди,
Зітреться часом все,що було з нами,
Все змиється дощами непогоди.
Усе мине: і радості,й печалі,
Затихне біль,повисихають сльози.
Нове життя дає нове начало,
У вірші перетворюючи прозу.
Усе мине, бо час не зупинити,
Не відвернути мить,не повернути.
Все,що дано,все треба пережити
І відпустити спогадом,забути.
І тільки раптом защемить під серцем
І виринуть картинки без порядку…
В пустелі забуття чудним озерцем
На мить коротку оживає згадка…

Думок на тему “Усе мине…”
Справді…. Ви праві….