“Привіт!”- це я твоє життя,
Хочу дещо я сказати ,
Хоч хвилинку послухай ,
Щоби потім не питати .
Цінуй мене, будь – ласка, прошу,
Не забирай у мене шанс .
Чому цінніші стали гроші
Для кожного наразі з вас ?
Люби мене ,будь – ласка,прошу ,
У чому сенс ти не питай .
Просто зроби мене хорошим ,
Живи ,радій ,твори ,кохай .
Люби ,цінуй і бережи ,
У тебе я лише єдине .
Що я одне ,одне життя,
Пам’ятай кожну хвилину!
2 коментарі ““Привіт!”- це я життя”
Юна душа, але мудрі висновки! Так держати!
“Живи ,радій ,твори ,кохай …,цінуй і бережи ” – яка глибока правда у словах. Життя коротке. .