. . ЩАСТЯ
. .Яке найбільше щастя для людини? –
. .Щоденно і щомиті я думаю, гадаю.
. .Та головне – міцне здоров”я мати:
. .І ближньому, й малому, й дорослому бажаю.
. .У БІБЛІЇ написано правдиво:
. .А дух бадьорий, хоч тілом немічні і хворі.
. .На все ГОСПОДНЯ воля для людини.
. .По совісті живімо – й ми будемо бадьорі.
. .А щастя треба вимолити в БОГА. –
. .То щастя мати сина, доньку, батька і неньку,
. .І мир у душі, в родині, і в хаті,
. .І босоноге дитинство, й ту стежку рідненьку.
. .Та от найбільше щастя для людини –
. .Бадьорий дух і міцне здоров”я завше мати.
. .По совісті жити, в доброму мирі,
. .Молитись, славити БОГА, прощення благати.
. .Бо ж написано: “І ЗНАЙ, ВИМАГАЄ БОГ МЕНШЕ ВІД ТЕБЕ, НІЖ ПРОВИНИ ТВОЇ ТОГО ВАРТІ” (Із Біблії).
. . ТАМАРА РОМАНЮК.
