Хочеш судити мене – суди,
Раз уявив себе Соломоном,
Але ж узуйся в мої сліди
Й пройди мій шлях.
Крізь сльозу солону
Узрій, що очі мої видали,
Коли підпалювали вогнем
Безжально так їх слова-вандали
І проштрикали злим язиком,
Немов мечем…
Для голосування необхідно авторизуватись
okХочеш судити мене – суди,
Раз уявив себе Соломоном,
Але ж узуйся в мої сліди
Й пройди мій шлях.
Крізь сльозу солону
Узрій, що очі мої видали,
Коли підпалювали вогнем
Безжально так їх слова-вандали
І проштрикали злим язиком,
Немов мечем…
Думок на тему “Хочешь судити мене – суди”
так, судити когось ми завжди судді а себе адвокати …гарний вірш