Нема очікувань – нема розчарувань.
Нема очікувань – нема розчарувань.
Так просто і так складно одночасно.
На все життя не вистачає знань,
Щоб все зробити правильно і вчасно.
Нема кохання – серце не болить.
Так важко і так легко все зламати.
Свою любов – таку коротку мить
Ми так і не навчились цінувати.
Нема натхнення, зникли почуття.
Так боляче і гірко це збагнути.
За всі гріхи приходить каяття…
За все, чого не зможемо забути.
Без мрій нема нездійснених бажань!
Так пусто, але так спокійно жити.
Нема очікувань-нема розчарувань,
Але так хочеться все взяти і змінити…
Думок на тему “Нема очікувань – нема розчарувань.”
Нема очікувань-нема розчарувань
Дефіс замість тире. Неприпустимо.:-)