Є люди «закриті», є люди публічні,
Ще є самолюби, ліричні, практичні.
Є ті, що в «сторонці» спостерігають,
Одні допоможуть, а інші «кидають».
Є люди, як свято, є люди – проблеми.
Людина «ярлик» і людина «емблема»…
Є люди – холодні, а є і гарячі,
Є ті, що сміються, і ті, що заплачуть.
І тільки розмови (простіть, на хвилину!)
Лише про публічну відкриту людину!
Про «тихих» ніхто вже тепер не згадає,
Якщо в інтернеті людини немає…
Тож будьте розумні, страшного немає,
Що хтось в соцмережах життя викладає.
Всі різні, було так і буде віки,
Не треба приклеювать всім ярлики!

2 коментарі “Є люди «закриті», є люди публічні”
Правильно! Кожна Людина – особистість…Нехай тобі зустрічаються тільки гарні люди, люди-свято!)
так, кожен має свій характер, свій космос в середині себе