Час летить крізь віки…
Лиш міняються люди…
Кожен думає що його світ назавжди..
Але все промайне і нічого не буде…
Усе пройде так швидко, – піде в нікуди..
Подаровано нам трохи менше століття..
Кому як пощастить.. – Час рікою спливе..
І усе це чарівне життя розмаїття,
Доки дивляться очі, – воно ще живе..
А насправді, – дари ці усі тимчасові,
І приватним не є тут ніщо на землі,
Все що бачиш сьогодні твоє, – більш нічого…
Тільки тіло, душа, тільки очі твої…
Зачекай!, Не спіши!, Насолоджуйся миттю!
Лиш вона має сенс у твоєму житті..
Зміни напрям думок, проживи довголіття..
Збережи почуття в серці, – радісні дні!
ЗАЛИШАЙСЯ ДИТИНОЮ!, – Чуєш, я прошу!
Уявляй все що хочеш і йди до мети!
Викинь зайві думки, не неси важку ношу!
НАСОЛОДЖУЙСЯ МИТТЮ! – ДОПОКИ Є ТИ!…

Думок на тему “Насолоджуйся миттю!!!”
час це мить.прекрасні слова