28.04.20(22:00)
Сьогодні становище людей у всьому світі є складним,- багато людей у відчаї, хтось зневірився у щасливому майбутньому, хтось втратив роботу, хтось немає змоги годувати сім’ю, хтось розчарувався у всьому і не знає як жити далі а хтось можливо є біля вас і потребує уваги, простої підтримки яка може змінити життя та зберегти його…
Коли ВТРАЧАЄМ..ЦІНУЄМ щастя ми своє…
Поки людина ще жива…
Поки ще бачать її очі,-
Кажи ЛЮБЛЮ її ЩОДНЯ!!!
Молись за неї серед ночі!!!
Навчись прощати всі гріхи!
Ми з вами грішні всі частково,
І замість того щоб сварить, –
Скажи сьогодні добре слово!
Навчись любити ПРОСТО ТАК!
А не за щось, – коли потрібно..
Цей вірш сьогодні, – то є знак!
Почуй його, поки не пізно!!!
Зверни увагу на людей!
Які з тобою проживають.
Коли серця зігріті в них,
Їх душі наче скрипки грають..
Ти вчасно сядь,- порозмовляй!,-
Все що хвилює запитай!
Навчись їх чути і мовчать..
Довіру їхню не втрачать..
Сьогодні є, а завтра вже немає..
Як швидко це життя минає..
Нехай серце усе прощає!
Мій друже, – я тебе благаю!
Почуй той крик душі що біля тебе!
Прийди, – людину просто обійми!
І щастя більшого тоді не треба..
Потрібно залишатися людьми!!!
Це просто вибір,-
Можеш щось сказати, –
А потім все життя прожалкувать..
Тому важливо, так важливо знати..
Кому, коли і що сказать..
Чому сьогодні тема ця важлива?-
Настав час дуже з непростих..
Вже люди не завжди вбачають диво,
В тих людях що є біля них..
Усе здається не таким цікавим,
Не знаєм в чому сенс сьогодні є?
Чомусь тільки тоді КОЛИ ВТРАЧАЄМ…
ЦІНУЄМ ЩАСТЯ МИ СВОЄ…
▪️▪️▪️
Татьяна Т.-Н.
