Тільки ми справжні можемо жити на повну потужність, тільки залишаючись собою ми відкриваємо свої здібності, таланти та досягаємо неабияких висот…
21.04.20(00:50)
БУДЬ СОБОЮ!
Будь справжнім ти!
Ой як же добре жити!
Як розум вільний від пустих думок, –
Де що сказать?
Кого чому навчити?
А ти будь вільним наче той струмок…
Будь сам СОБОЮ!
Не вдивляйсь ні в кого!
Що хтось можливо кращим тебе є,-
Ти лиш один, – і просто дякуй Богу!
За подарунок, – за життя своє!
Таких як ти у світі більш немає!!!
Немає навіть схожих,-
Придивись!..
Якщо в обличчі схожість ще вбачаєш,
Душею зовсім інший, – усміхнись!
Ти усміхнись!, –
Що ти сьогодні вільний!
Не думай,- Де?, Кому? І що сказать?
І ти природою своєю зможеш, –
Усіх людей серця причарувать!
Не одягай ти на обличчя маску!
Іди туди куди захочеш ти!
Не переймайся що про тебе скажуть!
Прямуй назустріч світлої мети!
Даруй добро та одягайся в щастя!
Наскільки можеш,- совість збережи!
Любов даруй!, – за все тобі воздасться!
Отримаєш ти за тепло своє!
Любов людська, – то є велика сила!
Ми маєм з вами чітко розуміть!
Отже, беріть й несіть її на крилах!
БУДЬТЕ СОБОЮ і ЖИТТЯ ЛЮБІТЬ!!!
▪️▪️▪️
Тетяна Т.-Н.
