23.03.20(22:30)
Якщо залишимся живі…
Хіба десь є щось важливіше,
Як ця незвідана краса?, –
Промінчик сонця серед поля,
І свіжа вранішня роса…
Блискучі крапельки в травичці
Спадають в землю мов сльоза,
Сльоза що капає від болю,
Здається, плачуть небеса…
Прошу Вас, люди, зупиніться!!!, –
Благають з відстані вони,
Планету треба зберігати!
Інакш не бачить вам весни..
Той руйнівний стан, що сьогодні
Лякає Господа з небес
Шануйте землю, прошу люди
Отець послав сповна чудес…
Та ви їх не оберігали,
Кидали бруд, скарби шукали,
Рубали, різали, ламали..
І дар той ви не цінували…
За все приходиться платити,
Сумна розмова… крик душі…
Трагедія навчить нас жити,
Якщо залишимся живі…
▪️▪️▪️
Татьяна Т.-Н.
