Дивись на світ щасливими очима!
Вір в те, що все минає і завжди!..
Не думай:”Ох, багато років за плечима!..”
Повір, що щастя мить – то назавжди!..
А іноді буває – лиш хвилина,-
Міняє все в житті “на шкереберть”.
Буває й інше: днина – як година,
І навпаки година – рік ущерть…
Все в світі не існує непорушно…
Міняє день на ніч і ніч на день…
У серці лиш до болю скрушно:
Хіба не можна жити в щасті день-у-день?..
Чомусь життя прямує чорно-біло…
Як у природі: райдуга зміняє дощ…
А хочеться, щоб все в ній зрозуміло…
І щоб найменше було сліз і прощ…
Дивись на світ щасливими очима!
Повір у себе, в щастя мить одну!
Довірся миті – щастя за дверима!
Люби ввесь світ, себе і мить оту!..
Дивись на світ щасливими очима!