Поема-апокриф в 3-х частинах
ІІІ ЧАСТИНА
Господи, Господи,
Я бачив криваве видіння –
Хресну дорогу
Господа Ісуса
До розп’яття на Голгофі …
Небо чорно-сиве
Розтікається
Гарячим сріблом,
Небеса пропливають,
Проливаючи дощі,
Срібні дощі,
Проливаючи сльози
Бога – отця, що
Дивиться серцем,
Батьківським серцем,
Серцем в кривавих ранах
На хресну дорогу сина,
Сина рідного –
Ісуса Христа
До розп’яття на Голгофі…
Хресна дорога Господа
До розп’яття на Голгофі
Витікає кров’ю,
Червоною кров’ю
Сина Людського ,
Витікає кров’ю,
Червоною кров’ю
Могутнього Бога,
Що переміг Сатану.
2
Хресна дорога Господа
До розп’яття на Голгофі
Витікає кров’ю ,
Червоною кров’ ю
Страждань Господніх,
Коли серце болить,
Коли душа болить,
Коли рвані рани болять,
Коли хочеться кричати
Від нестерпного болю,
Болю, що роздирає душу,
ДУШУ ГОСПОДА ІСУСА…
Хресна дорога Господа
До розп’яття на Голгофі
Це червоная дорога
КРОВІ,
СВЯТОЇ КРОВІ
БОГА,
Який кров’ю своєю
Омив Гріхи Світу,
Який прийняв на себе
Всі Гріхи Світу,
Подолавши
Гріховний Світ …
Хресну дорогу Господа
Мені не забути
До смерті,
Моєї земної смерті ,
На Грішній Землі України,
Коли розірветься
Серце моє
І бризне червоною кров’ю
На серце Господа Ісуса,
І бризне червоною кров’ю
На мармурові хмари
Царства Небесного,
Царства Господнього Миру …
СЛАВА ГОСПОДУ !
***
2005 – 2009 роки.
7 липня 2007 року.
25 серпня 2009 року.
Київ.
………………………………………..
…………………………………………
…………………………………………
2005-2010 роки.
11 грудня 2010 року.
01:45 годин.
Київ. Україна.
ІЛЮСТРАЦІЯ : Богородиця Діва Марія в день розп’яття Господа Ісуса Христа. Художник Валерій Кучеренко. 2009 рік. Київ.

3 коментарі “ГОЛГОФА. Частина ІІІ”
Подолавши
Гріховний Світ …
Хресну дорогу Господа
Мені не забути
Тут було б краще “Подолавши
Гріховний Світ …
Хресну дорогу Господа,
Я не забуду”.
Бо якщо є дієприслівниковий зворот, то має бути підмет.
👏👏👏👏 прочитавши твір відчула весь біль який відчувала в ту хвилину Марія.
Щиро дякую, пані Надія. Ви це відчули, що відчував також і я, коли писав цю поему, яка складалась дуже болісно