Зрікаюся навічно віри в чудеса
Боротися я сил уже не маю
Бо у біді не допоможуть небеса
А “вірні друзі” підштовхнуть до краю
…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Зрікаюся навічно віри в чудеса
Боротися я сил уже не маю
Бо у біді не допоможуть небеса
А “вірні друзі” підштовхнуть до краю