Напиши мені в світи – чи ще росте
черешнева пісня в мами на городі?
Чи наспівне слово, тихе і просте,
у краю моїм уже не в моді…
Напиши, чи гра квітневих завірюх
пелюстками б’є у вікна на світанні,
чи байдужий час каштанами на брук
похвилинно книгу осені читає…
Не пиши, що мами вже нема,
що черешня всохла, а душа прозріла
запізніло. І натягнута струна
незагоєності в серці оніміла.
