Йшла по воді, не за водою
Тікали із-під ніг мальки
Ледь чутним голосом ріки
Всевишній говорив зі мною.
Про що із смертним говорити?
Про час, про біль, про небуття
І про непевність майбуття,
Про те, що ще не пізно жити
Не пізно все відчути знову
Співати, слухати вірші
Не пізно власної душі
І серця зрозуміти мову.
Не воювати із собою,
Веселку пити із долонь,
Змахнувши срібний сум зі скронь,
Йти по воді, не за водою…
©Марина Губарець
03.09.2020
Думок на тему “Йти по воді”
Надзвичайно глибока філософська поезія про єднання Людської Душі з Богом та спробою віднайти Гармонію у цих діалогах. Я щиро вражений