Не осуджуйте, люди , ніколи ви інших людей!
Бо у кожного свої спокуси, невдачі і доля.
Краще приклад беріть від маленьких, невинних дітей,
Що завжди плачуть з тими, хто плаче у своїй неволі.
Діти посмішку вам подарують без зайвих думок,
Простотою і щирістю в душу яскраво засвітять.
Вони першими роблять до миру назустріч вам крок,
І багато недоліків просто зовсім не помітять.
Діти враз забувають образливі й грубі слова,
Які так необдумано часто ми з вами говорим.
Бо дитяча невинність, і щира ота простота,
В одну мить може стерти і відчай, і сум, навіть горе.
Діти тішаться кожним творінням, що Бог нам дає.
Кожен день для дитини- це, наче, дарунок із неба.
Бо дитина допоки маленька, така вона є,
Ну а нам з вами стати такими, як діти, знов треба.