Вам також можуть сподобатись:
Не дає війна забути війну.Кінець близький? Далекий?
5
[…]
4
Найжахли́віше те, що так, як тоді – не виходить Найпечальніше те, що я вірю в щасливі закінчення Що мене з цього русла […]
3
А ромашка жовтоока Виросла у рллі, Ніжні білі пелюсточки Передбачать долю, Що вона нам пророкує Любов чи розлуку, Світлу радість подарує, А […]
1

2 коментарі “Особисте”
Поетично, щиро, сповідально, є глибина психології, вражений
😢. Пекло ще те…