Для голосування необхідно авторизуватись

Сповідь. Розмова з Богом

Сповідь або Розмова з Богом

 

Чому люди скоюють гріхи?

Ображають, оком не моргнувши

У неділю, в храмі з криком “Господи, прости”!!!!

Молять на колінах відчайдушно.

Чому на серці носимо прокльон?

Судимо, та Біблію читаєм.

Істину брехливу людям пить даєм з долонь

А самі від злоби помираєм.

Чому, Боже, світ жорстоким став?

Перестали вірить в щось хороше

Жити нам на цій Землі дозвіл колись Дав,

А тепер Диявол переможе?

Не такою душу бачити хотів,

Ніби сценарій із Содому та Гомори

Гріх спокутувати станем декілька життів,

Як Христос, воскреснемо з Голгофи.

Господи, самі себе вбиваєм,

Не відчуваєм присмаки жалю.

Ми відроджуємось зранку, а вночі вмираєм,

Вітер донесе слова “Люблю”.

У своїх бідах самі винуваті,

Ми кривдимо, вмиваючись слізьми

У своїх вчинках ми, завжди дивакуваті

Най все на краще. Будемо людьми.

 

 

10

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Анна Губіна

1 653

Я полюбила душу, а не тіло
І щастя криється в буденності життя.
Солодка та оманлива надія
Веде мене за руку в майбуття

Коментарі: 135Публікації: 181Реєстрація: 12-08-2020

Автор місяця (Серпень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Автор місяця (Серпень 2021)

За публікацію “Сладкий дым”

37 вподобань користувачів у серпні

Яскравий коментатор

Достижение получено 06.07.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 05.10.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Сповідь. Розмова з Богом”