О, земле, сповнена дарами!
Ти будеш жити у красі:
Іще не всі замовкли храми,
І душі скурвились не всі!
Ще дні останні не близенько,
Іще пекельне не пече,
Ще гідність є, і я, маленький,
Підставлю їй своє плече.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
О, земле, сповнена дарами!
Ти будеш жити у красі:
Іще не всі замовкли храми,
І душі скурвились не всі!
Ще дні останні не близенько,
Іще пекельне не пече,
Ще гідність є, і я, маленький,
Підставлю їй своє плече.