. . Я ЖИВУ! Я ЩАСЛИВА ЛЮДИНА!
. .Я щаслива людина! Бо Я ЖИВУ! І хай там дощ, теплий літній дощ, іде та йде, чи безперервно злива не вщухає, яскрава блискавка розрізає навпіл ледь не всеньке небо, грім – громище гримить, що аж страшно стає і вуха затуляю, Я все ж таки ЖИВУ! І хай мої фізичні болі постійно мене супроводжують, бо частенько плачу від них, таких дошкульних, і здається, таких ненависних, бо нікуди не сховаєшся, Я ЖИВУ…
. .Я ЖИВУ! Я ЖИВУ повноцінним, повнокровним, насиченим життям! Я бачу яскраве величне сонце і безхмарне голубе небо над головою, відчуваю легенький подих літнього вітру рано – вранці чи в тихе надвечір”я, щиро кохаюся у квітах чарівних для душі і з любові, захоплююся дивовижними краєвидами матінки – Природи. Я радію, що колоситься – зріє молода пшениця у полі густо та рясно, бо вірю, що буде неодмінно пахнющий хліб, буде і до хліба.
. .Я ЖИВУ, бо ГОСПОДЬ БОГ дає мені дні, як і кожній людині, адже ми Його створіння, Його діти! Я дякую ВСЕВИШНЬОМУ щомиті за прожитий день і благаю про день прийдешній защораз.
. .Молімося, люди добрі, за МИР на всій Землі! ГОСПОДЬ чує нас, посилає нам випробовування різні по життю, загартовує нас духовно, морально, фізично. Бо ж так мало треба нам, аби добра було багато…
. .ЖИВІМО І БУДЬМО ЩАСЛИВІ!
. . ТАМАРА РОМАНЮК,
. . 15 червня 2021 року.
