І що тепер? Які тепер прогнози?
Хто скаже чим закінчиться мені?
Від слів твоїх повільно гине розум,
І розцвітають білим цвітом дні.
А може просто впасти і не чути,
Вдивлятися у вічне горілиць?
Бо в лабіринтах божеської суті
Нам вистачить довіку таємниць.
4 коментарі “І що тепер? Які тепер прогнози?”
Душевна філосоіфія тонкої людьскої душі…. У вас такі яскраві образи та гарна описова мова – дуже приємно читати, отмируєш естетичну насолоду.
Дякую
Рядок “Від слів твоїх повільно гине розум,” мій улюблений.
Мій теж