Мед з Приазов’я
Солодкий мед🍯 із степового різнотрав’я
(тим бджоло-вльоттам 🐝нема числа!)
ішов на Закарпаття з Приазов’я!..
Та присмак гіркоти свій додала́а війна…
Вже восьмий рік немає там споко́ю,
все закрутилось в дикий танець-коловерть…..
Колишній брат на стежку став розбою –
і стало прахом все, що бу́ло, шкереберть…
О Боже! Вразуми Ти, врешті, йо́го
(царем чи імператором sabev вже мнить?)
“Поставлю все на службу еґо сво́го!” –
ось думка хвора, ко́тра “шизіка” манить…
P.S.
Хай рояться-плодяться,
щоб сім’я бу́ла сильна!
Хай усе вам удасться,
хай пора прии́де мирна!
Бабинець Ю.Ю.

Думок на тему “Мед з Приазов’я”
Та присмак гіркоти свій додала війна . Мед з присмаком гіркоти, так гарно підібрані слова.Сумно і болісно.