Why?
Зачем навязываться людям,
Которые тебя не любят.
Которым часто все равно,
Какое любишь, ты, кино.
Зачем дарить свое внимание,
Искать предметы обажания?
Не думай то, что люди скажут,
Они потом тебя размажут.
Зачем печали понапрасну,
Просто живи, чтоб было класно.
Не думай о чужих делах,
Ты сделай день, чтоб было в кайф

4 коментарі “Твой день”
Очень хорошо сказано – эти условности многим мешают жить “на полную”!👌
Бывает, увы
Пані Анна! Вразила глибина Авторських роздумів про бентежний світ Людської Душі. Я не можу утриматись і не повторити це моє улюблене слово -“сповідально”. Адже лише в храмі на сповіді людина говорить про свої гріхи. Є ще один прояв -писати вірші. Є глибина власної психології та багатьох людей, які мають не дуже позитивний світогляд і публічно тиражують цей світогляд. У Вашому випадку я бачу позитивну спробу надати психологічну оцінку подіям свого духовного життя. Але ця тема вимагає продовжень в нових віршах. Можна створити на цю тему великий поетичний цикл..Мені так здається. Варто подумати?
Пане Валерію. Читаючи ваші глибокі коментарі, щоразу вдячна Богу, що наш світ наповнений щирістю та творчістю.