Шовкові трави, квітів різнобарв’я
Я – щаслива.
Ти обіймаєш ніжними руками
Й тепла злива
Нас накриває з головою
Ми сміємось,
Хоч знаємо, що завтра
… …
Та ми мовчатимем про те, що добре знаєм.
Усе на світі суєта, усе минає.
Але тривожитиме пам’ять тиха злива,
Де ти щасливий був…
І я – щаслива…
2 коментарі “… розстаємось…”
Дуже гарний вірш
Дякую, пані Liza!!!