А куди кличе
місячна ніч?У пору
побачень-зітхань.
* * *
Є втрати,які
ніби забуваються.
Є на все життя…
* * *
Дерева-горді:
помирають стоячи.
Хіба зрубають…
* * *
У ньому біле
не завжди біле, чорне…
Таким є життя.
* * *
У когось ще є
поруч сусіди.Комусь
ростуть кущаки.
* * *
Тихо у хаті.
І ходимо навшпиньки.
Знайте – мама спить!
* * *
Останні серпня
дні…Припікає!Літо
не хоче боргів!
* * *
Коли останнє
слово за тобою,
за майбутнє думай!
* * *
Посіяла ніч
зорі – та густо ж як:
одна в одну!
* * *
Мамину любов
нічим не виміряти.
Вона – безмежна!
* * *
Татова ласка
скупа.А руки його-
теплі.Пам,ятаю…
* * *
Втрачати близьких
людей – це значить частку
себе втрачати…
* * *
Я добре знаю :
дорога без мети- це
найдовша з усіх.
