«Шкідлива звичка»
Ти мене кохала? Я тебе ще дужче
Ти мене прощала? Наче всюди суще
Хибили стежками, грали почуттями
Серце розбивали, пізно каяттями
Вперто опирались, вірити не хтіли
Просто бути разом, ми таки не вміли
Потяг відпустили, вдалеч своє щастя
Ми себе загнали, у лихі напасті
Докори сумління, сутінками фальші
Почуття на землю, листячком опавши
Сонячне проміння, затягнули хмари
Чи боги не хтіли, з нас створити пари
Ти мене кохала, я тебе ще більше
Кому ж то від цього, стало тепер гірше
Вмерло те кохання, ось висить табличка
Ти була напевне, лиш шкідлива звичка..
Віталій Прокопович……
16.12.2018.
