«Хелловін»
Хтось хелловін скаже свято
Ну а я вам так скажу
Вже набралось забагато
Зараз вам це розкажу
У житті нашім щоденнім
Вистачає й так жахів
І без того нам на душу
Випадає злих гріхів
Он по телику щоденно
Нам показують жахи
Двоє вбитих, три трьохсотих
І від цього не втекти…
Нащо нам свої обличчя
Розмальовувать в чортів?
Повно їх в Верховній раді
Кровопивць тих й упирів
Тож ви люди схаменіться
Не впускайте в душу зло
Краще Богу помоліться
Щоб воно в вас не жило
А жахів нам вистачає
Їх довкола через край
Пекло й так у нас щоденно
А хотілося ж бо в рай…
Віталій Прокопович…..
31.10.2018.
