“Мільони сердець”
Майдан об’єднав, ті мільйони сердець
Йде народ на протест, бо ввірвався терпець
Стільки років брехні, і пустих обіцянок
Обнадійливих слів, і кривих забаганок
Вибирали героїв, а вибрали катів
Що згубили життя, тих невинних солдатів
Розорили село, попалили надії
І спустили в трубу, обіцянки і мрії
Стільки болій й жалю, люди ті натерпілись
Ви втоптали їх в бруд, на смертях їх нагрілись
Вони босі й голодні, жадні крихти хліба
Вам не жаль їх на мить, бо душа загрубіла
Вони сильні й незламні, життя їх навчило
Об’єднало усіх, на повстання підбило
Хочуть люди життя, хоть на трішки змінити
Бо набридло усім, по щурячому жити
В. Прокопович……
17,03,2015,

Думок на тему ““Мільони сердець””
Пане Віталію! Поезія надзвичайно потужна та глибока за змістом, де стільки гіркої Правди, як обдурюють український народ….Єдиие, для чого рекламувати в Ілюстрації”антигероя” в особі єкс-президента Порошенка ? Алже головна тема – це Український народ. Бажаю і надалі публікувати такі серйозні вірші про Україну…Дуже мало поетів наважуються писати на гострі соціальні теми. .