А мамин голос-
найсолодший з усіх!
Слухав би , слухав…
* * *
Юність безсонна-
надто коротка вона.
і – незабутня.
* * *
Зіркою,доню,
ти стала ,хоч так жити
хотілось…Плачу…
* * *
А ким ми були
у минулому житті?
Ніяких слідів…
* * *
Впали краплини
дощу на сонну вербу.
Не прокинулась…
* * *
Бачу: соловей
холить по землі,присів:
“Прожену чи ні?”
