Сонце в мене замість шапки
Не буде музиці Кузьми ще крапки…
Його нема, ось вже чотири майже роки
Та музика його і далі робить кроки
Між зорями він там сидить сміється
Бо серце для людей його ще досі б’ється
В колонках, ще одна його лунає пісня
А за вікном давно вже нічка пізня…
Сонце в мене замість шапки
Не буде музиці Кузьми ще крапки…
Вона десь там лунати буде вічно
Не вистачає так тебе Кузьма катастрофічно….
Віталій Прокопович…..
18.01.2019.
