Я все ще скучаю дико,
І душу душу мовчанням.
Живе в мені німим криком
Любов, аж ніяк не кохання.
Я все ще хочу обійняти…
І вірити – ти відпустиш,
І зовсім тебе не чекати,
Та знати, що ти не тужиш.
Ми друзі, лиш дивні друзі….04.04.
Дивні друзі