Ми свічечку кладем за серцю милих,
Є серед них миряни і ченці…
Найважливіше поминання для спочилих-
Це Проскомідія, так вчать Святі Отці!
Коли священик Часточку виймає,
Її на Дискос скраєчку кладе,
Лице покійного, неначе сонце, сяє,
І прощення від Господа гряде!