Для голосування необхідно авторизуватись

В пам`ять Кузьмі Скрябіну

Пустив тебе Господь до себе
Не на хвилину –  назавжди.
Тебе від нас забрало Небо,
Хоч ми просили так: «Не йди!».

Твоїх пісень мажорні ноти
Із сумом доль переплелись.
Андрію, на старих лиш фото
Таким лишивсь ти як колись.

«Пусти мене» в ефір злітає,
Не вірим, що тебе нема.
Тобі в раю допомагає
Хор ангельський тепер, Кузьма!

Ти звідти глянь на Україну
Й від нас у Бога попроси,
Щоб замінив війну й руїну
На землю миру і краси.

А ми несем свічки і квіти
І віримо: ти бачиш нас.
Пісні лишились – твої діти –
Над ними втратив владу час.

Спи сам собі, та ми з тобою,
Вінки кладемо до колін.
Від України із журбою
Прийми скорботний цей уклін.

Хай бог твою боронить душу
Й Вкраїну під теплом руки.
Кузьма, Андрійчику, наш друже,
Ти завжди з нами, на віки!

2

Автор публікації

Офлайн 5 років

Юлия Ковальчук

425
Коментарі: 0Публікації: 252Реєстрація: 05-02-2019

Небайдужий читач

Достижение получено 11.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 22.03.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій