Доля всіх , лише
починаючись, одна.
А далі – різна.
* * *
… і прийде літо,
з росою на траві,
з гудінням бджіл.
* * *
Ми існуємо
тільки разом: ти – це я,
я – це ти! Завжди!
** *
Кажуть, людина
людиною багата.
Пам,ятаймо це!
* * *
Під вечір небо
ніби опускається-
ближче до землі…
* * *
Вже весна.Ожила
річка і мріє – вийти
би з берегів.
