У кожного в світі є мрія своя
У когось важлива,у когось такА…
У когось збулась,а в когось ще ні
Всі мрії таємні великі й малі.
Хтось мріє про гроші,про славу й визнання
А інші про те,щоб знайти собі маму
А треті лиш мріють про те, щоби жити
Щоб також як всі і дружити й любити.
У кожного в світі є мрія своя
Можливо їх сто,а можливо одна
До здійснення мрії потрібно іти,
Щоб мрії здійснились і бажано всі!
Думок на тему “Мрії…”
У кожного мрія своя) Цікавий вірш. Заходьте і до мене, читайте моє творіння)