Пищать з усіх екранів морди-
Зажерті свині політичних шоу.
Але вони ведуть себе так гордо,
Неначе роблять щось корисне нині.
Облізлі харі лущаться від злості,
Вони із кожного готові шкуру здерти.
А ці облизані народні кості,
Все думають, як вижити й не вмерти.
Немає влади – ляльки балаболки,
Немає гетьманів – перевелись святині.
Вдівайте передвиборчі футболки –
Біжать вже до корита нові свині.
Думок на тему “Без назви”
Є глибина життєвої Правди, але також біль за Україну. Не треба мовчати!!!!!