Відшуміли травневі свята,
проминуло уже і дев’яте -🍃
Сакральна для орди
“побєдобєсна” дата🗒
Нам на цей день пророчили
Хрещатиком парад😏,
Та крахом завершився
кремлівський маскарад!!!🎭
Тепер лютує, піниться
їх бункерний стратег😤
Його вже не врятує
шаманський оберег👿
Під них ми не прогнулися,
міцний у нас каркас🇺🇦
Хоча усі здригнулися
від їх лихих гримас👹.
Ірпінь, Гостомель, Ворзель…
стражденна наша Буча…😭
Лишилася на серці
нестерпна біль пекуча…😭
Чорнобиль запросив
в хащі Рудого Лісу☢️
Та щедро опромінив
московського гульвісу⚰️
Трималися Суми, Чернігів –
були за межею життя😫
Їх жертва нашій столиці
продовжила серцебиття💞
Звільнено мужній Харків,
кусається лютий Донбас👷🏾
На Сході у самому пеклі
Арея грохоче бас🌄
На смерть стоїмо за волю,
але не зАдля медалі🥇
І б’ється Маріуполя серце ❤️
під тиском руїн “Азовсталі”.
Симфонію віри в свободу
Вітчизні своїй в унісон 🎶
Співає окупований
дияволом Херсон👿
В Одесі з барикад
військова пантоміма⚓️
А Миколаїв що?! У них
броня – усмІшка Кіма😁
Щоденні корективи
в плани кремля он-лайн 💪
Привносять українці,
зриваючи дедлайн❌
І ось уже весь світ,
навівши обєктиви🎥
Уважно стежить за
сюжетом детективу🕵🏻
Щоб в рабсько-руських масах
згасити негатив👊
В кремлі тепер шукають
нових альтернатив🤔
Можливо, вони трішки
вгамують апетита🤐
І геть з землі святої
поскачуть їх копита🐏
А, може, Україна
для них – аператив?…🇺🇦
І вже на всю Європу
спрямують лейтмотИв?…🌍
Не варто нам вникати
у тактику кремля,🙉
Бо всюди, де не ступить
згорить проклЯта тля🔥
Ми будем гнати сквЕрну
аж ген за небокраї🌅
За ДРАМТЕАТР, за храми
І за лани безкраї🌻🌾
За Бабин Яр, за Умань,
за Хортицю розпяту🕍
Ми знищемо орду цю,
огидну, мерзенну, прокляту!!!🇺🇦🙏
09.05.2022