Якби ж то часом піти на подвиг,
Когось послати, як можна далі,
В момент кипіння, душа так просить,
Картає совість, гарант моралі.
Якби ж то часом, подумай жінко,
Манери чемні, жбурнуть завзято,
Та тільки гидко, сміється й дідько,
Єством лукавить, мабуть, занадто.

4 коментарі “Як би ж то”
Дуже гарно…
Такі рідні серцю мотиви!
….и вновь пресловутое “если бы”…Хорошо сказано!👍
Благодарю Наталия, приятно ваше глубокое понимание .
От этого “если бы” никуда не деться так и есть Юрий!