Не нап’явши картуза
Стрімко з хати вислиза
Тимофійко-шалапут
Склавши для пригод маршрут.
За городом збіг в лужок
Із лужка зайшов в гайок,
Планував гайнути в ліс
Та в болото раптом вліз.
З ляку щоки у “вогні”
По коліна він в багні.
Як місив трясовину
Відчував свою вину.
Ледве виліз на сухе
Сам собі промовив: “Хе!
А якби надів картуз?
То по вуха я б загруз”.

3 коментарі “Без картуза”
Вірш веселий, але дуже реалістичний, відтворюючи світогляд дитини, яка постійно мріє про пригоди та мандрівки без контролю батьків…Лише в дитинстві є таке вільне життя та особливий світогляд
Цю веселу пригоду,з великим задоволенням будуть читати і діти і дорослі.Дуже гарно!
Талановито і весело!