І.
Коли вночі розтулиш очі
І заговориш, як китайський тамагочі,
То буде знак, що годі пити так,
Щоб залишалась Аква Віта
Наполовину у реторті недопита
Алхімік справжній лише той, хто вся
І все завжди доводить до кінця
Приспів:
І буде свято
Життя прекрасне, не сумуй
Безсмертя й злато
То таке, аби не зов’ялий ху….
ІІ.
Нестерпний сморід трансмутацій
За едельвейси ліпший, як уранці
Ти з апарата маєш еліксир
А як не дай боже його здобути
Нам заборонить Папа, у час скрути
Підемо у хрестовий, у похід
В нічний кіоск через підземний перехід
ІІІ.
Є вірний спосіб, щоб не спитись, друже
Ввімкнути рок і перейматися не дуже
Про екзистенцію свого буття
Коли ж його вже геть не стане
Чорти галантно мовлять: «Прошу, пане»,
Тоді я теж, на чемності гаразд,
Скажу: «До пекла тільки після вас…»
Приспів (кода):
І буде свято,
Воно в тобі лишень
Безсмертя й злато
А, ну, його у пень!
Життя коротке,
Алхімік, не сумуй
Тільки б не в’ялий ху….
Тільки б не в’ялий ху….
Тільки б не в’ялий ху….
Тільки б не в’ялий ху….
Тільки б не в’ялий ху….
Тільки б не в’ялий ху…. й
05.04.2020
Думок на тему “Алхімік”
Це шикарно!