Для голосування необхідно авторизуватись

Кактусу будем улыбаться

Говорят, что я неблаговидный,
От таких слов горько и обидно.
Ведь душа моя, как пух, как вата.
Будьте снисходительней, ребята.

Да, снаружи кактус я колючий,
Потому и в дружбе невезучий.
Но мои колючки не для драки,
Что опасен очень – это враки.

Не прошу со мною обниматься,
Постарайтесь просто улыбаться.
Издали мне помашите ручкой,
Не кольну вас ни одной колючкой.

3

Автор публікації

Офлайн 2 роки

analgun

1 084
Коментарі: 364Публікації: 222Реєстрація: 07-04-2020

Автор місяця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Автор місяця (Квітень 2021)

За публікацію “Де волошки…”

22 вподобань користувачів у квітні

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.08.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 09.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

2 коментарі “Кактусу будем улыбаться”