Підслухала якось,
Як хвалиться кіт
І всім розповім,
Хай дивується світ.
Казав, що зловив
Гризунів – легіон,
І з мишачих ловів
Не раз чемпіон.
Що жодної миші
В подвір’ї нема,
І слава про нього
Навколо луна.
Та миші у нірці
Своїй реготали:
“Відколи живем тут
Біди не зазнали.
Бо кіт цей – ледачий
І любить поспати.
Свою тільки тінь
Може він упіймати”

5 коментарів “Кіт чемпіон”
Дітям на радість, по доброму і весело.Чудовий вірш!
Чудовий вірш – легкий, жартівлиий, гуморний. Ох вже цей кіт-хвалько, не зміг забезпечити собі достойну репутацію серед мишей, але ж голове імідж.)
Головне, що миші цілі😃😃😃
Дякую щиро за приємні відгуки.💐
Головне, що миші цілі😃😃😃
Дякую друзі щиро за приємні відгуки.💐
Супер-Кіт!!! З таким мищі можуть за своє життя не тремтіти, та ще й їсти з його миски! 😁 Вірш – браво!