Патрулі на трасі
Засікли авто,
В нім огрядна жінка
Теребить кермо.
– Проїзджали, пані,
Тільки що тунель,
Не ввімкнули світла,
Темно ж коло скель.
– А я не тутешня!
Їду іздаля,
Де вмикач в тунелі
Геть не знаю я.
П’яний кум поставив
Газовий балон,
Просмердів тим газом
Весь мені салон.
А дорога ваша
В ямах вся й крива
Й нащо купувала
Я оті права?!

3 коментарі “Не ввімкнула світла”
І сміх і сльози!Скільти таких пані .Написано жартівливо але з великим натяком .Гарно!
Щиро посмялася, але ж величезна доля правди в цій чудовій гуморесці присутня. Таких пані треба обходити/обїжджати стороною й подалі, вони ще й дуже галасливі.)
Щиро вдячна за приємні коментарі, шановні друзі. На жаль попри оголошену боротьбу з корупцією, вона процвітає й надалі і у всіх сферах нашого життя.
Та кинем тим лихом об землю, не журімося – сміймося!😃😃😃