Опустилася ніч,
Зорі вийшли у світ,
Жабки пісню свою розпоча́ли.
Безголосі усі
І музичний несмак,
Та проте, у ній є свої чари.
Наче вже її чув
І щасливий я був
В світлу ніч, ліс виднівся за гаєм.
Вільний був, у той час
Від життєвих я пут
І земля вся здавалася раєм.

2 коментарі “Опустилася ніч”
Поетично, образно, прадиво….Я три роки жив в селі Переселення Київської області біля озера з вербами і кожного вечору слухав цю музику “жаб” і навіть записав відео. Щиро дякую Вам за такий несподіваний поетичний сюжет. Бажаю нових творчих натхнень. З щирою повагою Валерій. Київ
Чудово!!!